ODNAJDYWANIE WŁAŚCIWYCH BEZPIECZNIKÓW I PRZEKAŹNIKÓW JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE

W tym miesiącu firma Autodata dodała kolejny, nowy, pozwalający zaoszczędzić mnóstwo czasu, moduł do swojej aplikacji do obsługi warsztatów samochodów i pojazdów użytkowych. Od teraz abonenci Autodata mogą łatwo i szybko przeszukiwać wszystkie skrzynki bezpiecznikowe i tablice przekaźników w ramach specjalnego modułu.
Technicy nie muszą już przedzierać się przez mnóstwo schematów w poszukiwaniu skrzynek bezpiecznikowych lub tablic przekaźników podczas naprawy układu elektrycznego pojazdu. Teraz jest to o wiele prostsze!

Jak zwykle, użytkownik musi wybrać serwisowany pojazd, wprowadzając kod silnika lub markę, model i wersję. Po przejściu do strony z informacjami technicznymi pojazdu klika moduł „Bezpieczniki i przekaźniki”, aby wyświetlić wszystkie skrzynki bezpieczników i tablice przekaźników dla wybranego pojazdu. Nowy moduł ma nawet pasek wyszukiwania pozwalający użytkownikowi w ciągu kilku sekund znaleźć odpowiednie skrzynki bezpiecznikowe lub tablice przekaźników.
Oprócz paska przeszukiwania schematów dostępne są również interaktywne rysunki pozwalające technikom szybko zidentyfikować skrzynkę bezpiecznikową lub tablicę przekaźników, najeżdżając na nie kursorem.
Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych funkcji i modułów Autodata, moduł Bezpieczniki i przekaźniki obsługuje wszystkie rozmiary ekranów i urządzenia z dostępem do Internetu.

Autodata Ltd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *