Autodata firma

Autodata firma

Autodata zajmuje wiodącą pozycję na rynku dostawców danych technicznych do pojazdów samochodowych w Europie. Wysoka jakość produktów Autodata bazuje na wykorzystaniu oryginalnych danych pochodzących od około 80 producentów pojazdów. Dzięki własnym opracowaniom tworzonym według bieżących potrzeb warsztatowych powstają produkty w postaci programów CD i DVD Autodata oraz publikacji książkowych charakteryzujące się dużą dokładnością danych w formatach czytelnych dla każdego użytkownika. Programy Autodata są oprócz tego stosowane w różnych testerach diagnostycznych np. Bosch, AVL i inne.

Dlaczego Autodata?

Począwszy od 1975 roku AUTODATA jest wiodącym wydawnictwem i dostawcą informacji technicznej dla warsztatów samochodowych. Publikacje są zarówno w formie książkowej jak i elektronicznej.

Informacja pozyskiwana jest bezpośrednio od producentów
Autodata przed długie lata współpracy z producentami pojazdów zdobyła ich sympatię i zaufanie. Te wieloletnie relacje wraz z ponad 35 letnim doświadczeniem pozwoliły AUTODACIE na stworzenie obszernej oraz dokładnej informacji warsztatowej służącej profesjonalnej obsłudze, diagnozie i naprawie pojazdów dorównującej swym poziomem producentowi.

Ponad 65 wykwalifikowanych specjalistów warsztatowych
Firma Autodata jest duma z faktu zatrudniania przy tworzeniu programów wielu specjalistów, którzy tak samo jak nasi klienci wiele godzin spędzili w warsztatach i doskonale znają się na pracy mechaników, przez co najlepiej rozumieją ich potrzeby. Świadomi tych właśnie potrzeb wykwalifikowani twórcy i graficy AUTODATY zapewniają wysoką jakość przekazywanych informacji. Wszelkie wskazówki i parametry poddane są wielokrotnej kontroli, by tym samym zagwarantować zadowolenie odbiorców oraz ich zaufanie, co do niezawodności zawartych w programie danych.

Autodata to najbardziej pożądana baza danych o serwisowaniu samochodów
Ponad 35 la pracy i starań pozwoliło Autodacie stworzyć ogromną i w pełni profesjonalną bibliotekę, której główna siedziba mieści się w Maidenhead, w hrabstwie Berkshire. Wydawnictwo AUTODATA przygotowało i usystematyzowało bazę danych cofającą się do roku 1959. Jest to źródło bezcennej informacji zawierającej dane regulacyjno-naprawcze, wskazówki serwisowe i montażowe, schematy elektryczne i elektroniczne dla niemal każdego pojazdu.

Autodata to unikalny styl zawierający przejrzyste ilustracje i zwięzłe instrukcje
Autodata Online jest znana ze swojego charakterystycznego, prostego stylu, zwięzłego tekstu oraz przejrzystego prezentowania ilustracji i schematów, m.in. popularne ilustracje ” szklanych pojazdów”, rysunki pasków klinowych pokazujące w łatwy sposób ich ułożenie wokół kół pasowych i napinaczy czy rozmieszczenie poszczególnych komponentów pozwalające na znalezienie ich lokalizacji w przeciągu kilku sekund.