Autodata

O Autodata

Począwszy od 1975 roku AUTODATA jest wiodącym wydawnictwem i dostawcą informacji technicznej dla warsztatów samochodowych. Publikacje są zarówno w formie książkowej jak i elektronicznej.

Informacja pozyskiwana jest bezpośrednio od producentów

Autodata przez długie lata współpracy z producentami pojazdów, zdobyła ich sympatię i zaufanie. Te wieloletnie relacje wraz z ponad 35 letnim doświadczeniem, pozwoliły na stworzenie obszernej oraz dokładnej informacji warsztatowej. Informacji, służącej profesjonalnej obsłudze, diagnozie i naprawie pojazdów dorównującej swym poziomem producentowi.

Ponad 65 wykwalifikowanych specjalistów warsztatowych

Nasza firma jest duma z faktu zatrudniania przy tworzeniu programów wielu specjalistów. W związku z tym specjaliści Ci tak samo jak nasi klienci wiele godzin spędzili w warsztatach i doskonale znają się na pracy mechaników. Dzięki temu najlepiej rozumieją ich potrzeby. Świadomi tych właśnie potrzeb wykwalifikowani twórcy i graficy zapewniają wysoką jakość przekazywanych informacji. Wszelkie wskazówki i parametry poddane są wielokrotnej kontroli, by tym samym zagwarantować zadowolenie odbiorców oraz ich zaufanie, co do niezawodności zawartych w programie danych.

Najbardziej pożądana biblioteka techniczna w Europie

Ponad 35 lat wytężonej pracy i starań pozwoliło stworzyć ogromną i w pełni profesjonalną bibliotekę. Jej główna siedziba mieści się w Maidenhead, w hrabstwie Berkshire. W związku z tym wydawnictwo przygotowało i usystematyzowało bazę danych cofającą się do roku 1959. Jest to źródło bezcennej informacji zawierającej dane regulacyjno-naprawcze, wskazówki serwisowe i montażowe, schematy elektryczne i elektroniczne dla niemal każdego pojazdu.

Unikalny styl zawierający przejrzyste ilustracje i zwięzłe instrukcje Autodata

Nasze instrukcje są znane ze swojego charakterystycznego, prostego stylu, zwięzłego tekstu oraz przejrzystego prezentowania ilustracji i schematów. Efektem tego instrukcja zawierają popularne ilustracje „szklanych pojazdów”, rysunki pasków klinowych (pokazujące w łatwy sposób ich ułożenie wokół kół pasowych i napinaczy) czy rozmieszczenie poszczególnych komponentów, pozwalające na znalezienie ich lokalizacji w przeciągu kilku sekund.

Autodata i Boruta Motors

Firma Boruta Motors została założona w 1991 roku. Niemal od początku firma zajęła się dystrybucją katalogów Autodata. Na początku były to wyłącznie wersje książkowe, ponieważ tylko takie były w tym czasie dostępne. W związku z wieloletnią pracą z katalogami i programami Autodata pozwoliło nam zdobyć dużą wiedzę na temat tych produktów, którą to możemy podzielić się z naszymi klientami. W ramach naszej działalności prowadzimy również własny serwis samochodowy, w którym od dawna korzystamy z Autodaty. Pozwala nam to szczerze i rzeczowo doradzić zastosowanie produktów Autodaty.

Zapytania proszę kierować na nr telefonu 24 2311006 lub e-mail sklep@autodata.pl

Wybór katalogów Autodata na stronie
Autodata Polska – księgarnia motoryzacyjna dla profesjonalistów

Paski rzorządu - Autodata