Geometria Kół Samochodów Osobowych i Dostawczych 2016

Geometria Kół Samochodów Osobowych i Dostawczych Baza 2016

geometriaaall2

Od lat większość warsztatów i stacji SKP używa katalogu Autodata Geometria Kół. Ostanie książkowe wydanie jakie się pojawiło to była wersja 2013 która pojawiała się jeszcze w dodruku i to był koniec.  Wydania papierowe definitywnie się już skończyły i nastała era wydań elektronicznych. Od tego momentu aby uzyskać dostęp do informacji o  kątach pochyleń lub zbieżności kół trzeba było wykupić któraś z wersji Autodaty Online . Wersje 3 pełna, najdroższa ze schematami elektrycznymi lub wersje Autodata 1 Online  bez schematów elektrycznych, ale nadal zawierającą Dane Geometrii kół, również to co jest w książkach Dane Diagnostyczne , Paski Rozrządu i Okresowe Przeglądy.
To nowe podejście ,że wersje online zawierają zawsze najbardziej aktualne dane i  dużo więcej wiedzy niż się udawało zmieścić w książkach to jest słuszne . Największą wadą wersji online jest to że po roku dostęp wygasa i trzeba wykupić nowy . Co zrobić w przypadku kiedy warsztat nie korzysta z innych danych oprócz geometrii kół. Warsztat specjalizuje się w naprawach zawieszeń i z reguły nie wykonuje innych napraw. .Dlatego tez w Polsce za zgoda firmy Autodata i korzystając z ich danych powstał program na płycie.

Program zawiera dane do geometrii kół samochodów osobowych i dostawczych, umożliwia prowadzenie bazy danych klientów z pomiarami historycznymi , drukowanie protokołów z pomiarów dla klienta.
Najważniejsze cechy programu to :
Niska cena
Nie wyłącza się po roku czasu – można działać na nim ile lat  chcesz. Nowszą wersję wykupujesz tylko wtedy kiedy chcesz aktualizować dane.
Nie wymaga dostępu do Internetu.

Zamów tutaj >>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *