Autodata Online Porównanie wersji

Autodata Online to podstawowy program z danymi do naprawy samochodów. Dziś to niezbędne wyposażenie każdego serwisu. Na stronie umieściliśmy porównanie wersji Autodata Online wersji 1 i 3. Wersja 3 to pełna wersja programu z dostępem do wszystkich danych łącznie z elektroniką i schematami elektrycznymi oraz informacjami technicznymi producentów samochodów.

Autodata Online 1 to  bardzo ciekawa propozycja dla serwisów które nie zajmują się elektryką samochodową i tak szeroki zakres informacji nie jest im potrzebny. Serwisów które na co dzień nie zagłębiają się w poważne naprawy elektryczne ale którym potrzebne są informacje na temat momentów dokręceń, potrzebne są informacje na temat ustawiania pasków rozrządu , typów oleju czy geometrii kół i ciśnień powietrza w oponach.
Wiele serwisów wykonuje podstawowa obsługę klimatyzacji ale nie naprawę elektroniki klimatyzacji. Schematy elektryczne i informacje na temat czujników i elektroniki klimatyzacji znajdziecie w wersji Autodata Online 3.  W wersji Autodata Online 1 znajdują sie wszystkie informacje nie zbędne do dokonania obsługi klimatyzacji.Są to  informacje na temat ilości i typu czynnika chłodniczego, typu oleju, lokalizacji zaworów, lokalizacji filtra itp.

Autodata Online Pulpit

Autodata Online Pulpit komputera

Tutaj możesz zobaczyć tabelę porównania Autodata Online wersji 3 i 1 >>>

Wersja Autodata Online 1 zawiera w sobie więcej wiadomości niż dawne Katalogi Autodata .
Dla porównania Autodata Online 1 zawiera w sobie więcej niż książki:
Dane diagnostyczne Benzynowe
Dane Diagnostyczne Diesla
Geometria Kół
Paski Rozrządu Ustawienia wszystkie 3 tomy
Łańcuchy Rozrządu
Czasy Napraw

Dziś katalogi w wersji papierowej już są  nie dostępne (Została tylko niewielka ilość katalogów Paski Rozrządu). Ale gdyby książki były dostępne to według ostatnich cen taki zestaw  kosztował by 2688 zł. Jest to ponad dwa razy więcej niż roczny abonament na Autodata Online 1.
Autodata Online wersja 1 to tylko 1088,20zł netto

  • W jednym programie masz dostęp do danych z większego zakresu tematycznego niż w książkach
  • Dostęp do danych z większego zakresu lat ( nawet samochody z lat 50 tych). W książkach było to zakres ok. 10 lat.
  • Możliwość sporządzania raportów czy kosztorysów dla Klienta ( nie wiem czy wiesz ale zestawienie roboczogodzin kalkulowane przy pomocy Autodata jest respektowane w rozliczeniach miedzy firmami , również w rozliczeniu przy odszkodowaniach )
  • Aktualizacje non stop.

Tak więc Autodat Online 1 To naprawdę się opłaca.
Zamów tutaj >>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *